Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
سرسنگ اینترنتی هم آمد: سبزوار فرهنگ

سرسنگ اینترنتی هم آمد


20 اسفند 1390
1
2262
سرسنگ اینترنتی هم آمد

وبسایت مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه حکیم سبزواری با نام اینترنتی سرسنگ راه اندازی شد.


این وبسایت که به تازگی راه اندازی شده است ، قرار است در بخش های ده گانه : نشریات ، خوابگاه ها ، حوزه فرهنگی ، برنامه های علمی و فرهنگی ، نهاد دانشجویی ، سرای قلم ، تالار گفتمان ، کارآفرینی ، دیار سبزوار و ایثار گران به ارائه خدمات به مخاطبین و کاربران خود بپردازد.

با توجه به حجم بالای به روزرسانی مطالب وبسایت مدیریت فرهنگی دانشگاه حکیم سبزواری در این روزهای نخست راه اندازی و نیز برخورداری این وبسایت از بخش ها متعدد ، متنوع و جذاب به نظر می رسد ، وبسایت نامبرده بتواند در صورت ادامه همین روند ، در آینده ای نزدیک به اصلی ترین منبع خبری و تحلیلی در زمینه اخبار و رویدادهای فرهنگی  ، هنری و دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری  تبدیل شود.
سرسنگ تا پیش از این نام ماهنامه ای بود که توسط مدیریت فرهنگی دانشگاه تربیت معلم انتشار می یافت ، اما اکنون برای اینکه بتواند دامنه وسیعتری از مخاطبین و نیز حجم بیشتری از اطلاعات را پوشش دهد به یک وبسایت اینترنتی تبدیل شده است.

 راه اندازی وبسایت در حوزه مدیریت فرهنگی ، همان چیزی است که تا کنون جای خالیش در بین همه خدمات دانشگاه حکیم که سالهاست به یکی از سرمایه های عظیم زیرساختی برای توسعه پایدار خطه پرافتخار سربداران تبدیل شده است ، احساس می شد.

گفتنی است هم اکنون در صفحه اصلی این وبسایت می توان خبرها و مطالبی در مورد برگزاری کرسی آزاداندیشی درمورد روابط دختر و پسر ، برگزاری آخرین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه در سال 90 ، اطلاعیه درمورد برگزاری جشنواره ملی تئاتر رضوی در سبزوار ، فعالیت های امور انجمن های دانشگاه در نیمسال اول ، شعر و داستان های نوشته شده توسط دانشجویان و ... را مطالعه کرد.

لازم به ذکر است معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حکیم سبزواری دکتر حمید وحید و مدیر فرهنگی این دانشگاه سید نورالله رضوی از چهره های شاخص عرصه فرهنگ و هنر شهرستان سبزوار است.

دانشگاه حکیم سبزواری با نام سابق تربیت معلم سبزوار در منطقه شمال شرق کشور پس ازدانشگاه فردوسی مشهد ، به عنوان مهمترین و بزرگترین مرکز آموزشی تحت پوشش وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری شناخته می شود و تا کنون منشأ خدمات و خیرات و برکات علمی و فرهنگی فراوانی در این منطقه از کشور بوده است.

برگزاری همه ساله تعداد زیادی جشنواره ، سمینار ، همایش ، نمایشگاه و کارگاه های ملی ، منطقه ای و محلی در موضوعات مختلف ، راه اندازی و تأسیس چندین موسسه فرهنگی و هنری وابسته به این دانشگاه در سطح شهر ، راه اندازی وبسایت سبزوارفرهنگ ، کسب چندین مقام ارزشمند کشوری در سالهای اخیر برای سبزوار و ... همه گوشه ای از فواید این دانشگاه مادر در منطقه شمال شرق کشور محسوب می شود

:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
1 نظر در صف تاييد است.

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟