Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
روشندل جوینی قهرمان شنای سرعتی کشور شد.: سبزوار فرهنگ

روشندل جوینی قهرمان شنای سرعتی کشور شد.


9 تير 1393
0
984
روشندل جوینی قهرمان شنای سرعتی کشور شد ابوالفضل ملایجردی روشندل شهرستان جوین به همراه تیم شنای جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان استان خراسان رضوی با کسب بیش از ۴۸۰ امتیاز کاپ طلای مسابقات فدراسیون شنای جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان کشور را از آن خود کرد.
روشندل جوینی قهرمان شنای سرعتی کشور شد +عکس
 مسوول کمیته شنای خراسان رضوی و سرپرست تیم شناگران فدراسیون نابینایان و کم بینایان استان در گفتگو بانسیم جوین اظهار داشت: ابوالفضل ملایجردی با اعضای تیم خود رکورد زمان کمتر از ۲ دقیقه، ۴ در ۱۰۰ متری( ۴ نفر در ۱۰۰ متر) را از آن خود کرده و به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات فدراسیون شنای جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان قهرمانی کشور شد.
روشندل جوینی «تازه روح» در این گفتگوی تلفنی افزود: مسابقات فدراسیون شنای جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان کشور با حضور بر ترین های شنای استان ها تا اواخر روز جمعه هفته گذشته در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و در نهایت اعضای تیم شنای استان خراسان رضوی؛ ابوالفضل ملایجردی و محمدرضا مرادی و حسن جهاندار و سید حسین هاشم پور با کسب یک مدال طلا و یک نقره و ۵ برنز قهرمان این دوره از مسابقات شنای جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان کشورشدند.
جای خالی متولیان و مسوولان شهرستان در استقبال از قهرمان روشندل جوینی
عصر دیروز در واپسین لحظاتی که خورشید چشمان پرفروغش را در غروب طلائی شهرستان می بست، مدال های طلائی روشندل قهرمان جوینی در میدان امام حسین (ع) شهر نقاب فروغ معنوی قشنگی را بر این میدان شهرتاباند، ولی مدیران و متولیان امر ورزش شهرستان از این فروغ روشندل شهرستان بی بهره ماندند و ابوالفضل نیز فقط با همراهی معاون فرماندار و رئیس بهزیستی و تنی چند از اعضای شورای شهر مورد استقبال قرار گرفت.
معاون فرماندار و تنی چند از شهروندان حاضر در این استقبال، از مدیریت تربیت بدنی شهرستان جوین انتقادکرده و اظهار داشتند. مدت ها است که مدیریت ناتوان ورزش و جوانان جوین فقط اسمی و عنوانی با خود به یدک می کشد و در بطن ورزش و جامعه با نشاط جوانان حضور ندارد.
رئیس بهزیستی شهرستان جوین که تنها « بنر» خوش آمد گویی را برای استقبال از این قهرمان تهیه کرده بود، گفت: بزودی در یک مراسم مهمی در نماز جمعه شهرستان از این روشندل قهرمان تجلیل می شود.
شبانی افزود: در مراسم تجلیل از این قهرمان در روز جمعه همین هفته یک دستگاه رایانه لب تاب با نرم افزار های مخصوص روشندلان به این روشندل اهدا می شود.
شبانی با اشاره به اینکه ابوالفضل ملایجردی در مسابقات قرآنی ویژه نابینایان و کم بینایان شهرستان و استان نیز دارای مقام است، افزود: این نوجوان ۱۷ ساله دارای استعداد خوبی است به طوری که در مدت کمتر از یک سال تمرین در استخر و شنا موفق به کسب این مقام شده است.
ابوالفضل نیز در مورد وضعیت تحصیلی و امکانات جانبی تحصیل و ورزش شنای خود نیز به خبرنگار ما گفت: همزمان با تحصیل در سال سوم رشته انسانی در دبیرستان نابینایان امید مشهد به تمرین شنا نیز در استخر می روم.
وی با اشاره به ناتوانیش در پرداخت هزینه های تمرین و رفت و آمد به استخر و... نیز گفت: تهیه وسایل صوتی تحصیلی و نیز تهیه امکانات کامل مجموعه «ست» ورزشی شنا هم برای من خیلی دشوار است، اگرچه متولیان تنها استخر شنای جوین در موفقیت بنده تلاش زیادی داشته اند.
این روشندل جوینی که که از توانخواهان تحت پوشش این شهرستان است و در مشهد تحصیل می کند به خبرنگار ما گفت: از مدیران بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی انتظار کمک در جهت ادامه تحصیل و ادامه تمرینات ورزشی را دارم.
وی با بیان اینکه یک مبلغ ناچیز مستمری برای وی می تواند دلگرم کننده باشد افزود: ما روشندلان دوست نداریم که سربار خانواده و یا دیگر افراد باشیم.
وی در ادامه با بیان اینکه خود را برای شرکت در مسابقات آنچوان کره جنوبی آماده می کند، افزود: امید وارم با کمک مسوولان بتوانم جواز حضور در این مسابقات خارج از کشور را داشته باشم.
در خور ذکر است که پدر ابوالفضل از کارکنان آموزش و پرورش شهرستان جوین می باشد. 
:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟