Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
احداث کتابخانه مرکزی دیجیتالی در سبزوار: سبزوار فرهنگ

احداث کتابخانه مرکزی دیجیتالی در سبزوار


9 تير 1393
1
1227
احداث کتابخانه مرکزی دیجیتالی در سبزوار نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی از احداث کتابخانه دیجیتالی مرکزی در سبزوار خبر داد.
محمدرضا محسنی‌ثانی با اشاره به احداث کتابخانه مرکزی دیجیتالی در سبزوار اظهار داشت: شهرستان سبزوار دارای یک نسل جوانان فرهنگی، دانش‌پژوه و ادیب است بنابراین این نسل نیازمند تأمین اطلاعات خود در حوزه‌های مختلف خواهد بود.

وی بیان داشت: در این زمینه پیگیری‌های خوبی صورت گرفته تا کتابخانه مرکزی دیجیتالی در این شهر احداث شود.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دو کتابخانه‌ تخصصی نیز برای دانشگاه‌هایی مانند علوم پزشکی و هلال احمر راه‌اندازی خواهد شد که وزارت فرهنگ متعهد شده تا در راستای راه‌اندازی این کتابخانه‌ها کتاب‌هایی را اهدا کند.

وی افزود: با پیشنهادی که از سوی مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده پیگیر احداث دانشگاه علمی و کاربردی علوم قرآنی با گرایشات خاص در این حوزه در شهرستان هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سبزوار بنیانگذار ایجاد رشته‌های قرآنی در دانشگاه‌ها علمی و کاربردی است.
(منبع:فارس)
:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
1 نظر در صف تاييد است.

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟