Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
سبحانی فر:ضرورت تشدید نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد مخابرات: سبزوار فرهنگ

سبحانی فر:ضرورت تشدید نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد مخابرات


2 ارديبهشت 1394
0
892
سبحانی فر:ضرورت تشدید نظارت سازمان تنظیم مقررات بر عملکرد مخابرات رئیس کمیته ارتباطات مجلس، از ورود مجلس به موضوع کم فروشی اینترنت از سوی مخابرات و برخی اپراتورها خبر داد.
رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری شکایت برخی ازکاربران مخابرات و سایر اپراتورها درخصوص کم فروشی اینترنت، از ورود مجلس به این موضوع خبر داد.
نماینده مردم سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رعایت قانون و اخلاق باید سرلوحه مخابرات و سایر اپراتورها در فروش اینترنت و دیگرخدمات به مردم باشد، افزود: سازمان تنظیم مقررات باید با نظارت دقیق بر عملکرد مخابرات و سایر اپراتورها به شکایات مردم در این زمینه رسیدگی کند.
کم فروشی در بحث اینترنت و قطع شدن آن مصداق تخلف است
 
این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه مخابرات باید در واگذاری اینترنت به افراد، تابع نرخ گذاری های مصوب و رعایت قانون باشد، گفت: کم فروشی در بحث اینترنت و قطع بودن آن در بسیاری از مواقع مصداق تخلف بوده که باید مسئولان این حوزه پاسخگو باشند.
وی ادامه داد: در صورتی که درخصوص کم فروشی اینترنت شکایتی مکتوب به مجلس برسد؛به طورحتم کمیته ارتباطات مجلس با دعوت از مسئولان این حوزه به جدیت مورد بررسی قرارخواهد داد.
رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مخابرات و سایر اپراتورها باید تابع مصوبه های مشخصی که از قبل تدوین شده باشند و از کم فروشی و یا دریافت پولی خارج از قانون جلوگیری کنند.
:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟