Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
احداث سرای تخصصی نهج‌البلاغه در دانشگاه حکیم سبزواری: سبزوار فرهنگ

احداث سرای تخصصی نهج‌البلاغه در دانشگاه حکیم سبزواری


15 مرداد 1396
0
359
احداث سرای تخصصی نهج‌البلاغه در دانشگاه حکیم سبزواری

 

مسئول دفتر امام جمعه سبزوار اظهار کرد: ساخت اولین سرای تخصصی نهج‌البلاغه در دانشگاه حکیم سبزواری به‌زودی آغاز می‌شود

امین کوشکی، مسئول دفتر امام جمعه سبزوار در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، اظهار کرد: اولین سرای تخصصی نهج‌البلاغه با همکاری دانشگاه حکیم سبزواری، امام جمعه شهرستان سبزوار و شهرداری این شهرستان به زودی ساخته می‌شود.
وی با بیان اینکه کلنگ احداث این سرای تخصصی در زمینی به مساحت ۱۰۰ متر مربع، ۱۴ مرداد توسط حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه، امام جمعه شهرستان در دانشگاه حکیم سبزواری به زمین زده شد، افزود: با توجه به وعده مسئولان دانشگاه حکیم سبزواری این مجموعه تخصصی نهج‌البلاغه قرار است در مدت زمان شش ماه توسط این دانشگاه و با همکاری شهرداری سبزوار ساخته شود.
کوشکی اضافه کرد: در آینده بعد از ساخت ساختمان این مجموعه با همکاری بنیاد نهج‌البلاغه که از زیر مجموعه‌های بنیاد ملی بعثت است، مجموعه‌ای از آثار نهج‌البلاغه و تحقیقات انجام‌شده در این مورد به سبزوار منتقل می‌شود و در اختیار پژوهشگران، اندیشمندان و دانشجویان قرار خواهد گرفت.

 

:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟