Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
برپایی دومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان سبزوار با نام «آوای نی»: سبزوار فرهنگ

برپایی دومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان سبزوار با نام «آوای نی»


21 مرداد 1396
0
327
برپایی دومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان سبزوار با نام «آوای نی»
 
دومین نمایشگاه خوشنویسی بانوان سبزوار با نام آوی نی در نگارخانه امیرشاهی مجتمع فرهنگی هنری اسرار دایر شد.
 
به گزارش مجله اینترنتی اسرارنامه در این نمایشگاه 42 اثر از خانم ها سیمین ناوی، مرضیه مکارم، مریم شاهی، الهه علی ابادی، مهسا دواچی، مریم طاهری، تکتم اکبری،رئوفه حجازی، ساراخسروجردی، سروش دانش، فرنوش فیروزی، وجیهه کاهانی به نمایش گذاشته شده است.
 
افتتاحیه این نمایشگاه بعد از ظهر پنجشنبه 19 مرداد ماه جاری با حضور شماری از هنرمندان و مسئولان شهرستان سبزوار برگزار شد و به مدت یک هفته تا 25 مرداد در دو نوبت صبح ها از ساعت 9 الی 11 و بعد از ظهرها از 18 الی 20، پذیرای بازدید علاقه مندان است. 
 
در آیین گشایش این نمایشگاه سید علی کوشکی شهردار سبزوار قول داد از آثار هنرمندان این نمایشگاه جهت حمایت از هنرمندان سبزوار خریداری کند که این قول با خرید تابلو یکی از هنرمندان تحقق یافت و همچنین شهردار سبزوار به هر یک از بانوان صاحب اثر در این نمایشگاه هدایایی تقدیم کرد.
 
علیرضا شرافت رییس انجمن خوشنویسان سبزوار نیز از بانوان برپا کننده این نمایشگاه با اهدای گل قدردانی کرد.
 
در این برنامه همچنین هنرجویان آموزشگاه موسیقی دارورگ به سرپرستی حمیدرضا سیدنیا در قالب گروه سنتورنوازان نوجوان به اجرای قطعات موسیقی چهار مضراب «کرد بیات» از استاد مشکاتیان و رنگ دشتی از استاد شهنازی پرداختند.
 
منبع: اسرارنامه
:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟