Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
سه شنبه های بدون خودرو در سبزوار: سبزوار فرهنگ

سه شنبه های بدون خودرو در سبزوار


21 شهريور 1396
0
379
سه شنبه های بدون خودرو در سبزوار
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: طرح سه شنبه های بدون خودرو با هدف ترغیب استفاده از دوچرخه و کنار گذاشتن خودروهای شخصی با حضور ۴۵ رکاب زن صبح امروز در این شهر اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، مجید نصرالله زاده با اشاره به افزایش وسایل نقلیه در شهر سبزوار افزود: این طرح عاملی برای نشاط، تحرک، پویایی و راهکاری برای کاهش آلودگی هوا و صرفه ‌جویی در مصرف سوخت است.
وی اظهار کرد: تلاش می شود اجرای این طرح با همکاری دستگاه های اجرایی از قبیل شهرداری، نیروی انتظامی و محیط زیست، تداوم یابد.
اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو با همکاری گروه دوچرخه سواری ولایت کانون بسیج ورزشکاران و نیروی انتظامی از میدان حاج ملاهادی سبزواری به سوی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهر انجام شد.
در این مراسم به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی به قید قرعه اهدا شد.
هم اکنون هزار و ۳۰۰ ورزشکار در قالب ۳۹ هیات ورزشی در حوزه ورزش های حرفه ای، قهرمانی، بومی، محلی و همگانی در شهرستان سبزوار فعالیت دارند.

:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟