Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabzevarfa/domains/sabzevarfarhang.com/public_html/funcs.php on line 3
ارتباط با ما: سبزوار فرهنگ

وب سایت فرهنگی هنری سبزوار فرهنگ، به عنوان تنهاسایت فرهنگی شهرستان در پی دغدغه های فرهنگی و نحوه ی به ثمر نشاندن زحمات هنرمندان و هنردوستان سبزواری،پابه عرصه ی دنیای مجازی گذاشته تا با همکاری شما عزیزان و مردم آگاه دیار سربدار ، در هرچه بهتر شناساندن ظرفیت ها،استعدادها،امتیازهای فوق العاده منطقه ای،هنری و... به سراسر دنیا نیازمندمی باشد.

پل ارتباطی :www.sabzevarfarhang89@gmail.com 

:: نظرات :: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
avatar
ایران
29 ارديبهشت 1394
با سلام.با توجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو است خواهشمنداست در خصوص وضعیت سپرده گذاران موسسه مالی واعتباری میزان گزارش تهیه نمایید.ضمنا هر روز مسئولین یک چیز بیان میکنند.وبا مردم روراست نیستند.چرا که اگر این مردم رنج کشیده ببینند نمایندگانشان به فکر آنان هستند نمایش حداکثر را درپای صندوق های رای خواهند داشت.با تشکر
avatar
سبزوار ما
17 مرداد 1392
فرارسیدن روز خبرنگار وتقارن آن با عید سعید فطر را صمیمانه شاد باش گفته از خداوند منان برای شما و سایر همکاران گرانقدر رسانه ای آرزوی روزهای خوش و سعادتمند داریم.
avatar
حمید
21 خرداد 1392
بسمعه تعالی شماره 1
تاریخ6/3/1392
معاونت محترم استانداری و فرماندار محترم شهرستان سبزوار پیوست 4 برگ
جناب آقای مهندس شعبانی
با عرض سلام ادب و احترام
احتراما به اسحضار میرسد ما امضاءکنندگان ذیل کسبه خیابانهای عطاملک جنوبی (خیابان کاشمر ) با توجه به یک طرفه شدن خیابان از اول فروردین 1392 که باعث عدم عبور ماشینها از این خیابان و افت شدید مشتری و ضرر و زیان به کار و کسب و بعضا شاید تعطیل شدن مغازه ها ی خوددر چند ماه آینده باشیم به این طرح اعتراض شدید دارییم و از جنابعالی تقاضا داریم که ضمن برسی این موضوع که معمولا طرح یک طرفه شدن خیابانها با توجه به کم عرض بودن خیابان و معابر و وجود مراکز مهم تجاری و بیمارستانی در مسیر خیابان و ترافیک سنگین و سهولت در حمل نقل انجام میگیرد در حالی که خیابانهای موجود یکی از عریض ترین خیابانها در سطح شهرمیباشد و از خلوت ترین خیابانهای شهرنیز میباشد و یکطرفه کردن این خیابانها فقط باعث مشکل رفت آمد مردم محل با وسائل نقلیه و تعطیل شدن مغازهای ما میگردد لذا خواهشمندیم که دستور بفرمایید که طرح فوق را کن لم یکن اعلام و مانند سابق دو طرفه گردد .
احتراما امضاء کاسبهای محل به پیوست ضمیمه میباشد
با تشکر
کسبهای خیابان عطاملک جنوبی (کاشمر)
رونوشت :
ریاست محترم راهنمایی و رانندگی شهرستان سبزوار
شورای محترم شهر سبزوار
مجمع امور صنفی شهرستان سبزوار
avatar
سیروس
28 اسفند 1391
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار
avatar
اين راننده هاي تاكسي چه گناهي كردن تا ي تورمي تو جامعه پيش مياد همه اول مي خوان نرخ تاكسي رو درست كنن
بعدشم فك نمي كنم نرخ تاكسي دل بخواهي باشه .
همه تاكسي ها برچسبي دارن كه نرخ تمام مسيرها روش نوشته شده
avatar
سبزواری
7 دي 1391

با سلام:

دو پیشنهاد در مورد حمل و نقل عمومی:
1- الزام تاکسی ها به چسباندن برچسب مشخصات صاحبان تاکسی زیرا نرخ تاکسی ها به دلخواه میباشد و هیچ یک تاکسی متر نمی زنند
2- نصب صندلی در ایستگاه هایی که صندلی ندارند و مردم باید در سکوی جلوی مغازه ها بنشینند یا در پیاده بیاستند. مانند ایستگاه بالاتر از چهارراه دادگستری یا چهارراه امداد و .... . همچنین بهینه سازی ایستگاه های اتوبوس موجود ، زیرا در موقع بارندگی تمام صندلی ها خیس هستند برای مثال ایستگاه های چهارراه بیهق و فلکه ی دروازه عراق که غیر استاندارد هستند و در هنگام بارش برف یا باران صندلی ها خیس میشوند و همچنین مانع از خیس شدن مسافران نمیشود. همچنین طراحی غیر استاندارد ایستگاه ها موجب آن شده که مانعی در دیدن اتوبوسی شده که از عقب میاید. مثال ایستگاه چهارراه امداد و همچنین ایستگاه مقابل پارک موتوری.
avatar
محسن
18 آذر 1391
پيش بسوي استان خراسان مركزي (پست ثابت) البته نقشه استان تربت در وبلاگی بنام پیش بسوی خراسان مرکزی ترسیم شده انصافا بدون هیچ مشکلی می تواند استان شود

پس از تقسيم خراسان بزرگ به سه استان خراسان رضوي ، جنوبي و شمالي هر از چند گاهي صحبت هايي مبني بر تشكيل حداقل يك يا دو استان ديگر كه از خراسان رضوي منفك شود به گوش شنيده مي شد ، اما عدم توجه و علاقه مردم شهرمان و عدم پيگيري مسئولين محلي مانع از بحقيقت پيوستن اين آرزوي چند ساله شده است و ما تنها به نام تشريفاتي فرمانداري ويژه دل خوش كرده ايم در حالي كه مي دانيم از ديوار اين لقب دهان پركن هيچ خاكي بر شهرمان نمي پاشد .

يادم مي آد تقريباً سال 82 بود كه صحبت از تقسيم استان خراسان بزرگ به 5 استان مطرح شد و يكي از استانها به مركزيت تربت حيدريه پيشنهاد شده بود ولي بدليل مشكلات بوجود آمده و اختلاف بين شهرستان هاي نيشابور و سبزوار، تنها سه استان خراسان رضوي، شمالي و جنوبي تشكيل شده و طرح ايجاد استانهايي به مركزيت تربت حيدريه و نيشابور يا سبزوار بي نتيجه باقي ماند.

حال با توجه به تقسيمات كشوري در چند سال اخير و افزايش تعداد شهرستانها (مه ولات، زاوه، بجستان، رشتخوار، طرقبه وشانديز و ...) در استان خراسان رضوي، لزوم تشكيل حداقل يك استان ديگر در مركز و جنوب خراسان رضوي جهت پوشش شهرستانهاي جديد و رسيدگي به مشكلات اين منطقه و همچنين رسيدگي بيشتر و بهبود وضعيت شهرستانهاي فعلي اين استان به وضوح احساس مي شود.

علاوه بر اين استان تازه تشكيل به مركزيت تربت حيدريه كه مي تواند خراسان مركزي نام گرفته و شهرستان هاي تربت حيدريه، كاشمر، گناباد، خواف، مه ولات، زاوه، رشتخوار، بجستان و تايباد را شامل شود، استاني زيبا با قابليت هاي بسيار زياد را ايجاد خواهد نمود كه بلحاظ اقتصادي وضعيت به مراتب بهتري نسبت به بسياري از استانهاي كشور خواهد داشت.

اين منطقه با قرار گرفتن در شاهراه اصلي ارتباطي از جنوب و مركز به شمال شرق قرار داشته كه بهترين موقعيت ها را جهت سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف صنعت، گردشگري و ... بوجود مي آورد. همچنين اين منطقه توليد كننده بيشترين و با كيفيت ترين زعفران كشور و توليد كننده بيش از 70 درصد از ابريشم كشور مي باشد، بگذريم ازينكه از غني ترين مناطق كشاورزي و دامداري كشور بوده و بيشتر محصولات توليدي آن از جمله مركبات، شير، گوشت، پسته، انار، گندم، سيب زميني، پياز، بادام، پنبه و... بيشتر از نياز استان بوده و در خارج از استان توزيع مي شود و اينكه غني ترين معادن سنگ در خواف نيز در اين منطقه است.

همچنين هم مرز بودن با كشور افغانستان موقعيت تجاري و بازار اقتصادي بسيار خوبي را براي مردم منطقه ايجاد خواهد نمود كه بهره برداري از آن به سود كشور بوده و به افزايش امنيت كشور در مرزهاي شرقي كمك شاياني خواهد نمود.

با وجود اين موارد و شرايط بسيار مطلوب منطقه، تبديل شدن اين منطقه به استان نيازمند تلاش و همت مسئولان شهرستان بوده و مي بايست صداي مردم منطقه به گوش مسئولان كشوري رسانده شود. لذا بدينوسيله از تمامي مردم شهرستان و منطقه درخواست مي شود در هر نقطه اي كه هستند ادعاي ايجاد استان خراسان مركزي به مركزيت تربت حيدريه را به گوش مسئولان رسانده و تفكر لزوم اين استان را در ذهن خود قرارداده و در ذهن آشنايان نيز القاء نمايند.
به اميد موفقيت و سربلندي تربت حيدريه و ايجاد استان خراسان مركزيavatar
ایزدیان
19 مهر 1391
خسته نباشید گه اخبار ورزشی باشه خیلی خوبه.
avatar
بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان سبزوار
11 مهر 1391
با سلام وعرض خسته نباشید..
لطفا پل ارتباطی خبرگزاری خود را جهت ارسال اخبار و گزارشات بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان سبزوار و درج در سایت اعلام نمایید.

باتشکر
روابط عمومی بنیادشهید شهرستان سبزوار
تلفن:2228400 - 2227223
پاسخ: باسلام و عرض خسته نباشید
www.sabzevarfarhang89@gmail.com
avatar
سيروس
28 شهريور 1391

مركز علمي كاربردي اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضويجهت سال تحصيلي 92_91 در مقطع كارداني بصورت پودماني دانشجو مي پذيردجهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس ذيل مراجه فرمائيد.مشهد انتهاي خيابان آخوند خراساني_جنب سالن ورزشي مهران _دفتر مركزي دانشگاه

علمي كاربردي اداره كل ورزش و جوانان خراسان رضوي
avatar
یکی که صداش آرومه
8 شهريور 1391
لطفا یکی به آقای تعصبی بگه اینجا و اونجا که تو مراسمات مختلف شرکت می کنه و وعده و وعید می ده کمی هم عمل بکنه. اون از جریان دبیر جشنواره تئاتر تک پرسناژ که خواست حمایت کنه نکرد . یا فیلم کوتاه پیاده رو که افتخار آفرینی کرده بود قول داد وفا نکرد این آخر سری هم که سر مراسم بزرگداشت نوبت ما شد و ما رو قال گذاشت. آقای تعصبی پای تریبون که میری قول نده دادی عمل کن پشت سرت حرف می زنن حقم دارن.
avatar
مجيد اتحادي
2 مرداد 1391
با سلام و احترام

سایت قرآنی زیر سایت بسیار جامع و کاملی است

و در نوع خود بی نظیر و دارای ترجمه های افرادمختلف و به زبانهای گوناگون و اصوات قاریان مشهوراست

با ارزوی قبولی طاعات و عبادات در اين ماه مبارك

التماس دعا

http://tanzil.net/
avatar
مجيد
29 تير 1391
ماه رمضان ، ماه روزه و ماهى که رزق مؤمن در او زیاد ميگردد، و ماهى که اولش رحمت و وسطش مغفرت و آمرزش، و آخرش آزادى از آتش جهنم ، و این ماه براى مؤمن بهره و منفعت است، و براى منافق خسارت و ضرر

پيشاپيش فرا رسيدن ماه رمضان مباركباد
avatar
سبزوارما
14 تير 1391
فرا رسیدن روز قلم براصحاب قلم مبارکباد.
avatar
جلال تعصبی
14 تير 1391
پیامبر عظیم الشان اسلام : " قلم، نعمت بزرگی از طرف پروردگار است و اگر قلم نبود، ملک و دین استوار نمی شد و زندگیِ شایسته برقرار نمی گردید "
14 تیر روز قلم ، بر شما و همه فعالان عرصه قلم مبارک باد.
پروردگارا ، ما را در حفظ شأن و اعتبار قلم یاری بفرما .
avatar
مهدی
3 تير 1391
با سلام
با خبر شدیم دوست هنرمندو همکار سابقمان در عرصه ی فرهنگی سبزوار جناب آقای سهیل حیدری در بیمارستان کرج به دلیل بیماری بستری هستند ،التماس دعا از تمام دوستانی که سهیل رو میشناسن داریم.
پاسخ: باسلام
وب سایت سبزوار فرهنگ،به همراه دوستان خبری دعاگوی حالشان هستند.
avatar
////////////////
8 آذر 1390
چرا اختتامییه مسابقه عکس شهید خنده رو برگزار نمی شود .امروز شهدا را هم با اینکار ها زیر سئوال میبرید./؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
avatar
رضوان محدث پور / بهار فرهنگی
27 آبان 1390
سخنان ائمه و بزرگان برای هفته مطالعه
امام علی (ع) : هرکس اهل مطالعه باشد در سایه مطالعه کتابها به آرامشی بسیار والا
دست میابد که هرگز از او گرفته نمی شود
سقراط : جامعه وقتی به سعادت و فرزانگی میرسد که مطالعه کارروزانه اش باشد
ویکتور هو گو : خوشبخت کسی ست که به دو چیز دسترسی دارد .یا کتابهای خوب ویا دوستان اهل مطالعه .
همشهری عزیز تا به حال فکر کردی در هرسال چقدر خرج خرید کتاب می کنید و چقدر خرج ابزار تجملات در حالی که آن غذای روح وفکر است و این غذای هوای نفس . آن لذت فکر است و این لذت نفس که خدا نهی فرموده .آیا برای سرگرمی بچه ات بهتر نیست اسباب بازی ارزانتر بخری در عوض چند کتاب بیشتر برایش بخری تا او از هم اکنون اهل مطالعه شود .یا از تجملات زیبایی سازی منزل کم کنی به خرید کتاب بیفزایی ؟
خواهر کوچکتان محدث پور
avatar
رضوان محدث پور / بهار فرهنگی
18 آبان 1390

آه دردا که دیروز ذلیخا یوسف را به خانه آورد اما

امروزه در شگفتم که یوسف پاک ایرانی ذلیخای

ماهواره را به خانه آورد تا چنگ اندازد لباس عفتش

را پاره می کند

avatar
غریبه ی خیلی غریبه
3 آبان 1390
سلام
چرا عکس من تو این سایت نیست؟؟؟ها؟ها؟ها؟
عکس آبجیمم نیست؟
پخخخخخخخخخخخ
avatar
سید حامد حیدری
2 آبان 1390
سلام خدمت مدیر محترم خانه فرهنگ و استاد عزیزم استاد محمود حیطه درخواستی داشتم از خدمت شما میخواستم بگویم ما عکاسان مشکلی برای عکس گرفتن داریم که استرس و نگرانی که سوژه ای به دست بیاوریم اما از ترس اینکه با مخالفت عموم مردم برخورد نکنیم یا بحث پیش نیاید سوژه را از دست میدهیم لطف کنید برای صدور کارت عکاسی اقدام کنید ممنون
avatar
بهار فرهنگی / محدث پور
2 آبان 1390
چطوری زمین متولد شد ؟ امام جواب می دهدہ (دحول الارض )

فردی به نام ابرش که زرتشتی بوده به خدمت امام صادق رسید و گفت منظور از رتق و فتق در ایه 30 انبیا چیست ؟ اولم یری الذین کفرو ان السموات والارض کانتا رتقا ففتقنا هما وجعلنا من الماء کل شی ء حی افلا مومنون


امام فرمود ای ابرش همان طور که خدا وصف کرده کان عرشه علی الما ء عرش خدا بر آب بود و اب بر هوا و هدا حدودی برایش متصور نیست ان روز غیر از ان دو (اب و هوا ) چیزی وجود نداشت اب ان روز شیرین و گوارا بود

وقتی که خدا اراده کرد زمین را به وجود بیاورد به باد دستور داد آب را به هم زد موجی امد و کف بست انرا در محل بیت(کعبه ) جمع کرد و به صورت کوهی در اورد سپس زمین را از زیر ان گسترش داد به این جهت خدا فرمود ان اول بیت وضع للناس للذی ببکه مبارکه و هدی للعالمین (ال عمران / 96)

(اولین خانه ای که برای مردم بجود امد خانه با برکتی است که در مکه قرار دارد و مایه هدایت بر عالمیان است) سپس خداوند تا می خواست مکث نمود وقتی که اراده کرد اسمان را خلق نماید به بادها امر نمود پس دریا ها را به هم زد تا کف کرد از میان ان موج و کف (دخان ) دون اتش بیرون امد اسمان را از ان افرید و در ان نجوم و بروج منازل شمس و قمر را قرار داد و انها را در فلک به گردش در اورد اسمان و زمین به رنگ اب و بسته بود ندیعنی نه از اسمان باران می بارید و نه از زمین چیزی می رویید تا اینکه اسمان را با باران و زمین را با روییدنیها گشود و ان است معنی کانتا رتقا ففتقنا هما ///(بسته بودند باز کردیم ان دو را )

علی , ع هم در حدیثی به همین موضوع پر داخته و می فرماید

( البته در قسمتی از حدیث): موجهای دریا را خدا به هم زد از ان موجها چیزی مثل دود برخواست پش اسمان را به صورت رتق (سر بسته ) بنا کرد و زمین را از محل کعبه که وسط زمین است گسترش داد (تفسیر فرات ؛ بحار الانوار ج 57 صفحه 90

در جای دیگرامام عسکری از علی (ع ) و او از پیامبر می گوید از همان امواج شکافته شده کف بوجود امد دود از ان بلند شد (که امام کاظم می گوید اتش بوجود امد و خاموش شد ) از دود و دخان هفت اسمان و از کف ان هفت زمین افرید و زمین را بر آب گسترانید .

(بحار الانوار ج57 به نقل از تفسیر امام حسن عسکری

این مطلب را در تفسیر ایه 22 بقره )

avatar
زهره
28 مهر 1390
کمدی خوبی بود. بازی هنرمندان خوب بود. اما نام نمایش خیلی جالب نیست فعل رام کردن برای حیوانات وحشی به کار می رود و سزاوار استفاده از آن حتی در طنز و کمدی برای خانم ها که نقش همسر و مادر را نیز در زندگی ایفا می کنند نیست. خانم نقش بیتا مدام آساق دستش را بالا می زد تا زیور و زینت و ساق دستش آشکار شود که اصلا شایسته اداره ارشاد نیست. بازی آن پیرمرد هم همیشه جالب و جذاب است و حیف است که با لهجه سبزواری صحبت نکند. سناریو هم ضعیف بود.
avatar
رضوان محدث پور
28 مهر 1390
خدا یا خالو قربا نهای امروز نظام را افشا کن
( کاندید های محترم مجلس بخوانند )

امام خمینی ره فرمودند

کاری کنید که بماند نه کاری کنید که بمانید.

شهید رجایی در کمیته امداد حقوق کهنسالان

را باقی گذاشت که دعایش می کنند.

بنده بر اساس یک حرف قشنگ ایت الله بهجت که فرمودند
ما دنیا امدیم که قیمت پیدا کنیم بر گردیم نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم
به همه کاندیدا ها عرض می کنم

شمانیز امدید به میدان خدمت

تا قیمت پیدا کنید و نه اینکه به هر قیمتی باقی بمانید
ویا به هر قیمتی فقط به میزتان بچسبید

حتی با اجحاف حقهای فر اوانُُ

کاندید محترم مجلس

تو برای احقاق حق امدی نه اجحاف حق

خدمتگزاری به مردم از بالا ترین عباتهاست

که تو را قیمتی می کند و از حج رفتن بالا تر است
به حدی که مردم محشر قیامت با دیدنشان فکر می کنند آنها شهدا یا اولیا مقرب خدایند اما خدا ندا می دهد نه آنها کسانی اند که درراه سهولت زندگی مردم قدم بر داشتند (امام صادق )

خدا کنه انتخابات نزدیکه اصو الگر های ما حد اقل خاکریز دیروز شان را به میز امروز شان نفروشند و قدرت را با پول نخرند که اگر چنین شد عدالت را نیز به پول خواهند فروخت اما یقین دارم در شهر ما که چنین نیست منظورم کل کشور است اما آیا در همه ایران هم نیست ؟
چونانکه روحانی و روحا نی نما داریم پاسدار و پاسدار نما داریم مسلمان و مسلمان نما داریم اصو الگرا و اصولگرا نما هم داریم میگی نه ؟

اینجور آدما همان زمان میرزا کوچک خان جنگلی بروز کردند که اسمش

خالو قربان باشه مگه بازوی دست راستش نبود ؟ اما میرزا را به پول

فروخت و سر میرزا را هم تهران برد تا از رضا خان لوح تقدیر بگیره خدا یا

خالو قر بانها ی امروز در نظام را افشا و نا بود کن امین

دیروز از هر چه بود گذشتیم امروز از هرچه هست

آنجا پشت خاکریز بودیم اینجا در پناه میز

دیروز دنبال گمنامی بودیم و…

امروز مواظبیم ناممان گم نشود

جبهه بوی ایمان می داد اینجا ایمانمان بو می دهد

الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم بصیرمان کن

تا از مسیر بر نگردیم

و آزاد مان کن تا اسیر نگردیم . (سردار شهید شوشتری )


سلام اخرین نطلبم کا ملتر است اگر خواستید همینو بگذارید خطابم به کاندید هاست
avatar
بهار فرهنگی
24 مهر 1390
از وبسایت خبری خا نه فرهنگ دانشجو که با این مقاله فوق چندمین مقاله ایست که از بنده منتشر نمودند وظیفه دانستم تشکر و قدر دانی نمایم با تبلیغ و معرفی این سایت زیبا و خوب به همشهریانم از زحماتشان تشکر میکنم

سلام این قسمت فوق را به پاس تشکر در وبم گذاشتم و تبلیغ کردم وب تون کمی گمنام است .جدا بهترین وب سایته
avatar
بهار فرهنگی / محد ث پور
16 شهريور 1390
سلام بنده محدث پور خواهر کوچکتان ضمن تبریک به اقای مقصودی می خواهم از اینکه ایشان و مهندس تعصبی گرامی به نا مه ای که اینجانب با عنوان مصیبت فرهنگی به شورای شهر ارسال نمودم توجه نمودند و مخصو صا برادر بزرگوار مان اقای مهنس تعصبی تلفنی با بنده تماس گرفتند و از نظرات و نا مه بنده استقبال نموده و خواستند که در شورا خدمتشان حضوری برسم و پیشنهادات فرهنگی و دغدغه هایم را حضوری بیان نمایم بسیار تقدیر و تشکر می کنم به رغم اینکه اقای تعصبی را حضوری زیارت نکرده ام و شناختی ندارم و از دیگران شنیدم اختلاف فکری در افکار سیاسی با هم داریم اما با همه اینها ایشان را فردی روشنفکر و منصف شناختم اصل دین خیر خواهی و انصاف است که ایشان دارند و راستی و چپی بودن اصل تفکر ادمها نیست عمل مهم است از اقای مقصودی هم همینطور از نظراتم استقبال نمودند خدا هر دویشان را اجر دهد متشکر و ارزوی توفیق در مسائل فرهنگی شهر برایشان دارم / رضوان محدث پور
avatar
بهار فرهنگی / محدث پور
15 شهريور 1390
چرا در خانه فرهنگ براي رعايت حجاب اين قدر توسط مسوول موسسه سخت گيري ميكنند.ما هنرجويان موسيقي دلمون ميخواد در كلاس راحت باشيم . كي اين مسوول (بابائي) را عوض ميكنند ؟
.............................

اینجانب محدث پور به این خانم معترض جواب میدم چون پا در خا نه فرهنگ گذاشتی باید فرهنگی رفتار کنی از انجایی که بد حجابی فقط قصد لذت دهی و و لذت طلبی که ریشه در بعد حیواتنیت است و حیوان نمی تواند در خانه فرهنگ قدم بگذارد و فرهنگی باشد لذا کسانی که این بصیرت جدایی حیوان از انسان را نمی فهمند باید از خا نه فرهنگ اخراج شوند نه اینکه سخت گرفته شود چون او هنوز فرهنگ نیا موخته چرا باید قاطی فرهنگیان شود ؟ فرهنگ را معنا کن فرهنگ یعنی رشد یافته شده در هر چیز زیبایی که مطلوب انسان باشد نه حیوان گوسفندان سالهاست که لباس ندارند لباسشان اندامی ست پس ایا متمدنترند ؟ جواب بده / افرین به بابایی که نمیشناسمش کیه خدا قوت
avatar
بهار فرهنگی / محدث پور
5 شهريور 1390
عید فطر حض عاشق از معشوق(رضوان محدث پور)
خدایا مصیبت ما را در فقدان ماه رمضان جبران فرما و عیدفطر مان را بر ما مبارک گردان این جملات از دعای وداع ماه رمضان در صحیفه سجادیه است با توجه به کلمه مصیبت میتوان عمق تاسف امام سجاد را از ترک روزه و رمضان که حاکی از شدت عشق مولا به خدا و ماه رمضان است ؛ حس کرد ان تاسف حضرت و نگرانی عارف با الله میرزا علی قازی از نخواندن نماز در بهشتو ( که فرمود اگر در بهشت نگذارند نماز بخوانیم چکار کنیم؟!) هردو حاکی از رابطه عاشقانه بنده به خدا یعنی رابطه عاشق و معشوق است و چون این عشق دو طرفه است خدا نیز با حدیث قدسی اش نسبت به بنده ابراز عشق نموده و
می فرماید (اگر انانکه به من پشت کرده اند می دانستند که چقدر چشم براهشان نشسته ام و اشتیاق برگشتن آنها را دارم از شوق من می مردند و بند از بندشان جدا می شد )با این حساب عید فطر را می توان روز جشن کسب فیض عاشق از معشوق نامید چرا که بنده با اقامه نماز عید فطر به حض کامل از معشوق میرسد.

www.Rezvan 69.blogfa.com

avatar
منتقد
5 شهريور 1390
سلام راستی چرا کتابخانه فرهنگ انقدر کتاب های قدیمی داره .
چرا کتابهای تخصصی نداره.
چرا.....................
avatar
جراحی
3 شهريور 1390
با سلام
سایت خانه فرهنگ رو لینک کردم
اگه دوس دارین شما هم لینکم کنین
ممنون
avatar
محمد
1 شهريور 1390
با افتخار لینک شدید
avatar
منتقد
29 مرداد 1390
با سلام
با تشکر از سرکار خانم عمادی که نظرات ما را سزیعا بر روی سایت قرارمی دهند
راستی چرا در خانه ی فرهنگ انقدر سر و صدا می شه دانش آموزان کلاس زبان چه گناهی کردند
البته از کار انجام شده در مورد حجاب واقعا تشکر می کنم
avatar
علی حمیره
25 مرداد 1390
سلام همشهری عزیز طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق طعالی.من سبزوار نیستم و خیلی درگیرم کار هستم و فعلا کمتر میام اینترنت من در زمینه های عکاسی و تاتر و تلوزیون فعالیت داشتم و هرکاری که از دستم بر بیاد برای شما و شهر عزیزم سربداران انجام میدم.این شماره تماس .اگر کاری از دست بنده بر بیاد دریغ نمیکنم . موفق باشید در پناه حق
پاسخ: دوست با کمال میل در انتظار فعالیت های هنری فرهنگیتان هستیم.
avatar
رضوان محدث پور
23 مرداد 1390
سلام ممنونم بسیار عالیه من مقالاتمو ارسال میکنم . /
avatar
منتقد
23 مرداد 1390
چه عجب خانم .... گذاشتی لاقل از همه جای خانه فرهنگ همین جا لاقل آزاد باشد به امید روزی که باز نشتگی آقای رضوی را بیبینیم راستی لطفا سایتتون رو بروز تر کنید نگار خونتون که واقعا افتضاحه عکسا ماله چند ساله پیشه
avatar
l
23 مرداد 1390
گل گفتی جناب منتقد نظرها در صف انتظار می ماند آخر سرهم حذف خوب اگه ناراحتید ستون نظرات رو حذف کنید
avatar
منتقد
22 مرداد 1390
این چه وضعشه چرا نظرات را روی سایت نمیگذارید خانم ... ما ازشما یه انتظار دیگه داشتیم فکر نمی کردیم شما مثل امسال ر...ها و ق... ها باشید(البته بازم میگم آقای احمدآبادی تاج سر ماست یادتون نره)بزارید اینجا یه تالار گفتگوی آزاد باشه
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
avatar
منتقد
20 مرداد 1390
با سلام چرا باید در خانه ی فرهنگ فقط دانشجویان فعالیت کنند پس آنهایی که هنوز دانشجو نشده اند باید تا وقتی که دانشجو نشده اند هیچ گونه تجربه ی کار فرهنگی نداشته باشند.
چرا باید رفت و آمد در خانه ی فرهنگ انقدر سخت باشد چرا باید خانه فرهنگ زیر دست امثال آقای رضوی باشد که رفت آمد جوانان را زیر ذره بین بکشد (البته آقای احمد آبادی از این قضیه مستثنا هستند)واقعا که
کمی به خودتان بییاید
avatar
سلام . از توجه شما برای گذاشتن خبر زیباسازی پارک ارمغان بسیار متشکرم. موفق باشید
avatar
بابایی
22 فروردين 1390
ضمن خسته نباشید خدمت کلیه همکاران محترم خصوصا آقای رضوی ومدیر سایت خانه فرهنگ دانشجو .
از کنار روضه نبوی و ائمه مظلوم بقیع نایب الزیاره همگی شما بزرگواران هستم . شما هم برای ما دعا کنید.
برادر کوچکتان - بابائی
avatar
علیرضا
16 فروردين 1390
آقای حسینی فر کارخوبی کردید واز خانه عکاسان جدا شدید جراکه آنها انحصاری کار میکنند جای شما فراتر این حاهاست موفق باشی
avatar
احسان افشاری
11 فروردين 1390

خوبست که بی پناه باشی یوسف
زندانی بی گناه باشی یوسف
وقتی که زمین قلمروی نامردیست
بهتر که درون چاه باشی یوسف
احسان افشاری
avatar
حمید
27 اسفند 1389
واقعا خسته نباشید زحمت میکشید از همه شما تشکر میکنم ادمه دهید خسته نشوید برای سبزوار آباد .سرسبز .
avatar
نفیسه
16 اسفند 1389
خانه دوست
ای خداعشق کجاست؟
من زاعماق وجود از خدامی پرسم:
ای خداعشق کجاست؟
ودرآن لحظه که سهراب زخود می پرسید:
خانه ی دوست کجاست؟
خبر از گریه زار و دل بیمارش بود
و من اینک زخدا می خواهم
ای خدابنده خود را دریاب
اوکه در عمق وجودش زتو معنا دارد
اوفقط از تو تمنا دارد
و دل زار و ندارش ز تمام هستی
سرد و بی رنگ شده
اوفقط از تو تمنا دارد
عابری گریه سرد ودل تنگم را دید
او به من می گوید
ردپای شفق از نور خداست
گرسفر می خواهی
او به اندازه دریای نگاهت زیباست
من دلم می خواهد در پس گریه خود ناله کنم
ودرآن لحظه که دریای نگاهم پربود
ازشفق،نورخدا
به سراپرده چشمان دلم اشک روان
به همان خاک قدومش سوگند
لحظه ای از نظرم پنهان نیست
من دلم می خواهد
به شبی سرد و بلند
قصه هاگویم
قصه مرگ همان بوته سبز
که قرار دیدار،در کنارش بودیم
گل و باغ از بر من رفت ولیکن تنهام
من دلم می خواهد
خواب ورویای مرا عکس برادر باشد
من زدنیا سیرم
از خودم دلگیرم
توزخوابم رفتی
خواهشی از تو به من نیست مگر؟
ای برادر به کلام خواهر
لحظه ای دست مراگیر و زدنیا برگیر
من ز دنیا سیرم
از خودم دلگیرم
چشمه اشک مرا گرتوببینی جوش است
و ترنم به نگاه دگران خاموش است
تواگر در دل خود عکس مرا جایش نیست
من در این کنج دلم
عکس تو پنهانش نیست
تو که چشمان دلت را به نگاه دگران می دوزی
از چه امید به دریای نگاهت نگران می سوزی
توامیدی داری
به خدایت سوگند
همه هستی تو
در نگاه نگران،خالق توست
تودرآن لحظه که آرام دلت می سوزد
ونمی یابی کس که بگویی دل تنگت را تو
در همان لحظه به همراه دلت می گرید
او دلت را زهمه برتروبرتر داند
پس چراغیر خدادر پس ایمانت هست
وچراعین زمستان نگران می بازی
avatar
سید علی حسینی فر
15 اسفند 1389
جدایی سید علی حسینی فر از خانه عکاسان سبزوار:
سید علی حسینی فر در اعتراض به روند حاکم بر عکاسی سبزوار،مدیریت نا صحیح،باند بازی و عدم وجود شایسته سالاری،از خانه عکاساسان سبزوار کناره گیری کرد.
علاقمندان از این به بعد می توانند آثار ایشان را در فتوبلاگ ایشان به آدرس ذیل مشاهده کنند:

http://akkasbashy.blogfa.com

بعضی ها پیشرفت خود را در عدم پیشرفت دیگران می بینند ...
avatar
نفیسه
12 اسفند 1389
با سلام
می خواستم بدونم میشه دانشجویان تربیت معلم سبزوار هم در ارسال شعرهایشان فعالیت کنند.می تونم شعرهایم را بفرستم؟
پاسخ: سلام دوست عزیز.با کمال میل منتظریم
avatar
یاسر
9 آذر 1389
سلام اگه شما سبزوار فرهنگ هستید خب با این رانند نمونه یک مصاحبه ای بکنید و در این راستا فرهنگسازی کنید تا باعث تشویق دیگر راننده ها شود.
با تشکر
avatar
زاهدی
6 آبان 1389
لطفا این خبرو رو سایت بذارید: "اولین نمایشگاه عرضه تابلوهای خوشنویسی آثار خوشنویسان برتر شهرستان سبزوار ، در نگار خانه فرهنگسرای آفتاب از تاریخ 6 آبان به مدت 10 روز به نمایش گذاشته می شود.
این نمایشگاه با همکاری موسسه فرهنگی هنری انتظار قائم (عج)و انجمن خوشنویسان سبزوار برگزار می گردد.
فرهنگسرای آفتاب در نظر دارد در هر سال دوبار ، آبان ماه و آخر بهمن این نمایشگاه را برپا نماید.علاقمندان به خرید تابلو های نفیس خوشنویسی می توانند تابلوهای مورد نظر خود را از این نمایشگاه خریداری نمایند.
زمان : 6آبان الی 15 آبان
مکان : نگارخانه فرهنگسرا
ساعات بازدید : صبح 8.30 تا 13 و بعداظهر 17 تا 21"
http://kelkesabz.blogfa.com/
avatar
حسین
6 آبان 1389
سلام
لطفا این سایت در سایتتون معرفی کنید
وب سایت انتقالی و جابه جایی دانشجو
http://www.jabejaye.ir
avatar
aboolfazl
22 مهر 1389
اگراین سایت زیرنظردانشگاه است چراخبری ازدانشگاه نداردوکارهای اداره ارشادراانجام میدهد
پاسخ: سلام آقای ابوالفضل.یک سری به خبرها ،بخش دانشگاه تربیت معلم بزنید از اون خبرها هم مطلع می شوید.درضمن ما برای ترویج فرهنگ سبزوار آمده ایم ....
avatar
زاهدی
21 شهريور 1389
با سلام خدمت شما. میخواستم در صورت امکان لینک وبلاگ انجمن خوشنویسان سبزوار را در سایتتان قرار دهید. با تشکر
www.kelkesabz.blogfa.com
avatar
حسین
20 مرداد 1389
ای کاش به جای این همه تبلیقات در این سایت کمی هم به فکر فرهنگ باشیم نه درست کردن یک سایت فقط برای داشتن یک سایت .
avatar
سعيد
19 مرداد 1389
چرا در خانه فرهنگ بعضي ... رعايت حجاب اسلامي را نميكنند.
و بعضا با صداي بلند شوخي ميكنند و ميخندند. اون وقت خانم ...سخت گيري ميكنه !!!
avatar
كريم
19 مرداد 1389
مگه ميشه با وجود آقايان غايبي و بابائي در خانه فرهنگ باز اين جوونا ... باشند.
خانه فرهنگ بايد عين اداره ارشاد باشه كه دختر و پسرها عين زمان 000آزاد باشن و هيچ ممنوعيتي براي خوش و بش كردن نداشته باشن
avatar
صحرا
19 مرداد 1389
چرا در خانه فرهنگ براي رعايت حجاب اين قدر توسط مسوول موسسه سخت گيري ميكنند.ما هنرجويان موسيقي دلمون ميخواد در كلاس راحت باشيم . كي اين مسوول (بابائي) را عوض ميكنند ؟
avatar
حسين
28 تير 1389
اي كاش تمامي مسوولين فرهنگي شهرهمانند حاج عباس بابائي دلشان براي اين جوانان شهر ميسوخت . اجرتان با خدا
520 نظر در صف تاييد است.

مراسم 16 آذر که توسط انجمن های علمی و کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه حکیم برگذار شده را چگونه ارزیابی می کنید؟